Ev ortamında bol bol anne sütü içerek büyüyen ve sosyalizasyon dönemini kardeşleriyle oynayarak geçiren safkan yavrularımız premium mama ve besin destekleriyle beslenmektedirler. Yeterince anne sütüyle beslenip kendi başına kuru mama yemeye başlayıp ve tuvalet eğitimini aldıktan sonra yavrularımızı bizim gibi özenli bir şekilde bakabileceğine inandığımız yeni ailelere sahiplendirmekteyiz. Yavrularımızın parazit ilaçlamaları (Kist Aşısı) yapılmış olarak uluslararası sağlık karnesiyle birlikte İstanbul ve Bursa içi Elden Teslim Edilmektedir.

Sürekli veteriner kontrolünde bakılan anne ve baba kedilerimiz FeLV / FIV testleri yapılmış sağlıklı safkan kedilerdir. Anne ve baba kedilerimizin iç & dış parazit ilaçları ve aşıları düzenli olarak yapılmaktadır.

Scottish fold kedi ırkının kıvrık kulaklara sahip olmalarını sağlayan Fd geninin Osteochondrodysplasia(OCD) olarak bilinen kıkırdak ve kemik yapısında anormaliklerle seyreden genetik bir hastalığa neden olmasından ötürü ”İki Scottish Fold” ırkı kediyi kesinlikle ÇİFTLEŞTİRMİYORUZ.

Güncel Yavrularımızı Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz…

 

Findeen.com