Yasal Uyarı

www.safkanpatiler.com web sitesine hoş geldiniz. Bu yazıda İnternet  Sitemizin ziyaret ve kullanım politikalarından bahsedilmektedir.www.safkanpatiler.com internet sitesinin herhangi bir sayfasına girdiğinizde,aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bu web sitenin  içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.Sağlık hizmeti vermemektedir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
Tanı ve tedavi mutlak bir veteriner hekim tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.