Safkanpatiler.com ‘da safkan British Shorthair ve Scottish Fold  yavru kedilerimizin yanısıra kedi bakımı, kedi ırkları, kedi sağlığı gibi özel ilgi alanımız olan kedilerle ilgili bir çok bilgiliyi sizlerle paylaşmaktayız.

Kedilerimiz Ne Şartlarda Bakılmakta?

Tüm patilerimiz ırk özelliklerini en iyi şekilde taşımakta olan safkan kedilerdir ve evimizde bizimle birlikte yaşamaktadırlar.Kedilerimizin sağlığı en önem verdiğimiz konulardan biridir.Sürekli veteriner kontorulunde bakmakta olduğumuz kedilerimizin aşılarını düzenli olarak takip etmekteyiz.Ayrıca düzenli sağlık kontrollerinin yanısıra beslenmenin de patilerimizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için kilit noktalardan biri olduğunun bilincindeyiz. Özellikle de immun sistemi daha gelişmemiş olan yavruların yaşamlarının erken dönemlerinde yeterli anne sütü almalarını önemsemekteyiz bu sayede bağışıklık sistemi yeterince gelişmiş yavrularımızın ileriki yaşlarda daha sağlıklı bir hayat sürmesini amaçlamaktayız. Yeterince anne sütü aldıktan sonra yavrularımızın gelişimini premium kuru mama ve konserve mamalarla desteklemekteyiz.Ayrıca yeni doğan yavrularımızın güçlü bir bağırsak sistemi oluşturması ve sindirim sisteminin patojenlere karşı direncini artırması amacıyla yem katkı maddesi olarak probiyotik ve enzim kombinasyonları kullanmaktayız.

Yavrularımızı Nasıl Sahiplenebilirsiniz?

Yavrularımız yeterince anne sütü aldıktan sonra, kendi başlarına kuru mama yemeye başlayıp ve tuvalet eğitimlerini aldıktan sonra yavrularımızı bizim gibi özenli bir şekilde bakabileceğine inandığımız yeni ailelerine sahiplendirilmekteyiz. Bu süreç içersinde iletişime geçerek beğendiğiniz yavruların rezarvasyonunu yapabilirsiniz.

Bizimle Nasıl İrtibata Geçebilirsiniz?

Son yıllarda ülkemizde popülerliği giderek artmakta olan safkan Scottish Fold ve British Shorthair yavrulamız hakkında bilgi almak için veya kedi bakımı, kedi sağlığı, kedi ırkları gibi kedilerle ilgili bir çok konuda aklınıza takılan sorularınız için;

İletişim Numaramız :05394320311 – 05335121717

Facebook Sayfamıza mesaj atmak için Tıklayın!

 

İnstagram Sayfamıza mesaj atmak için Tıklayın!

 

Mutlu ve Patili Günler Dileğiyle….

Safkanpatiler Ailesi