Bursa Scottish Fold Yavru Sahiplendirme İlanları

Kısa tüylerinden dolayı çok fazla tüy bakımı gerektirmeyen, tırnak çıkartmak nedir bilmeyen oldukça sakin yapısıyla tam bir ev kedisi olan scottish fold kedilerin populerliği ülkemizde gün geçtikçe artmaktadır. Hem karakterinin eve uygunluğu, hem de ırkına has baykuş benzeri sevimli görünümü nedeniyle Bursa ‘da Scottish Fold sahiplenmek isteyen bir çok aile vardır. Özellikle de kedi sahiplenmek isteyen çocuklu aileler, çocuklarla arası gayret iyi olan iskoç kedilerini tercih etmektedir.

bursa-scottish-fold-fiyatlari

Yuvarlak kafasının üzerindeki ufak kıvrık kulaklarıyla oldukça asil bir görünüme sahiplerdir.En çok bilinen rengi blue( koyu gri- füme) rengidir. Blue yavrular Koyu gri kürk, kehribar rengi yuvarlak gözler, yuvarlak kafa yapısı üzerinde kıvrık kulaklarıyla ırkının tam bir klasiğidir. Tüy rengi blue ile sınırlı değildir. Çeşitli renk ve tonlarda olabilirler. Genelde gözleri kehribar rengi ve dikkat çekicidir. Lilac ve Beyaz yavrular çok beğenilerek talep edilmektedir. Beyaz renk yavruların göz renkleri mavi veya kehribar rengidir. Her iki göz renginin farklı olduğu odd eye yavrular çok nadir ve değerlidirler. Krem rengi yavrular da nadir bulunmaktadır ve çok beğenilen renklerdendir.

bursa-scottish-fold-sahiplendirme

Krem ve gri renk tonlarının her ikisini bulunduran kedilere tortie denilmektedir bu çok özel renge sahip kediler yalnızca dişi olurlar. Hayaliniz de ki renk kedi yavrusunu sahiplenmek için güncel bursa scottish fold yavru sahiplendirme ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Güncel scottish fold yavrularımızı incelemek için tıklayın!

bursa-scottish-fold-yavru-satilik

Bursa Scottish Fold Fiyatları

Scottish Fold yavruların fiyatları kedi sahiplenmek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Sahiplenmek isteyenlerin bilmesi gereken en önemli konu scottish fold kedilerin yetiştiriciler tarafından mutlaka ücretli olarak sahiplendirileceğidir. Ücretsiz Scottish Fold ilanlarıyla insanları kandıran bir çok dolandırıcı bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışından kaçak yollardan getirilen sağlıksız ortamlarda barındırılan scottish fold yavrular çeşitli viral hastalıkları taşımaktadır, bu yavrular ucuz olabilir ancak sağlık sorunları olan bir yavrunun tedavi masrafları çok fazla olacaktır. Ortama 15- 20 yıl sizinle yaşayacağını düşünürsek sahipleneceğiniz scottish fold yavrunun fiyatından önce sağlık durumunu düşünmelisiniz. Anne babasını bilmediğiniz Scottish fold yavrular, iki scottish fold kedinin çiftleşmesinden doğmuş olabilir. Bu yavrularda iskelet kas sisteminde anormaliyle seyreden genetik bir hastalık görülebilir. Bu hastalık kedinizin dayanılmaz ağrılar yaşamasına neden olur ve tedavisi yoktur.Bu sebeple yurtdışından gelen yavrular yerine evde yetiştirilen yavruları tercih etmelisiniz. Bursa ‘ da evde bakılan scottish fold yavru sahiplenmek istiyorsanız fiyatlarını öğrenmek için tıklayın!

Bursa Scottish Fold Yavru Sahiplendirme İlanları” üzerine 6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.