British Shorthair Yavru Kedi Fiyatları

British shorthair yavru kedilerin fiyatlarının neye göre değiştiği yavru sahiplenmek isteyenler tarafından merak edilen bir konudur.

Yavrunun fiyatına göre safkan british shorthair olup olmadığı hakkında yorum yapmak doğru değildir. Yüksek fiyatlı yavruların safkan british shorthair oldukları daha düşük fiyatlı olan yavruların ise  kırma olduğunu düşünmek yanlıştır. Fiyatlar yavruyu sahiplendiren kişinin yaptığı masraflara göre belirlediği şekildedir.

british shorthair yavru fiyat

Nadir bulunan kürk renklerine sahip yavruların , ırk özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavruların ücretleri standart yavrulara göre biraz daha fazladır.

Secereli yavru kedilerin ücretleri daha fazladır. Kedi showları, dernek kayıtları sırasında gerekli belgelerin ücretleri yapılan masrafı artırmaktadır.

Veteriner giderleri, kedilerin ücretlerinin artmasının başka bir sebebidir. Yıllık olarak düzenli yapılan aşılamalar, gerekli parazit ilaçlamaları, zorunlu sağlık harcamaları gibi harcalamalar yapılmaktadır.

british shorthair blue yavru fiyatları

En kaliteli kedi mamaları, vitamin destekleri ile beslenen yavruların yıllık giderleri daha fazladır. Bununla parelel olarak yavru kediler için istenen fiyatta artabilir.

Ayrıca yetiştiricinin elinde fazla yavru bulunması, yavruların yaşlarının büyümesi gibi nedenler de yavruların fiyatını belirleyen başka bir sebeptir.

Kısacası yurtdışından kaçak yollarla sağlıksız ortamlarda barındırılan kedilerin fiyatlarına göre evde en iyi mamalar ile beslenip sağlık kontrolleri düzenli bir şekilde yapılan yavruların fiyatlarının farklı olması çok normaldir.

Güncel British Shorthair Yavru Sahiplendirme İlanlarımızı Takip Etmek için Tıklayın!

British Shorthair Yavru Kedi Fiyatları” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.